loading

Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarım ve Yazılım

Reklamyayin olarak web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Tasarımlarımız Kreatif bir bakış açısı, yenilikçi hizmet anlayışı ve hız, güvenlik konusunda yüksek teknoloji sunumlardan oluşmaktadır. Tasarım hizmetlerimiz öncesi projenizi sizden dinliyoruz ve ilk olarak isteklerinizi sizden alıyoruz. Bu isteklerinizi ve projeniz hakkında detaylı araştırmalar yaparak size yenilikçi bir tasarım sunmak için çalışmalara başlıyoruz. Bu çalışmaları oldukça kapsamlı bir alanda yaparak size rapor sunuyoruz. Raporla beraber size oluşturabileceğimiz tasarımdan bahsediyoruz ve karşılıklı fikir alışverişi yaptıktan sonra tasarım sürecine başlıyoruz.

Web tasarımlarını güncel trend ve ikonlarla beraber oluştururken sitenizin kullanım basitliğine önem gösteriyoruz. Sitenizin içerik yoğunluğu ne kadar olursa olsun kullanıcı dostu bir site olması için özel çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede sitenize girdiğiniz içerikler kullanıcıyı yormuyor ve kendilerini kullanıcıya gösterebiliyor. İstediğiniz taktirde sitenizin tasarımı yapılırken özel modüller ekleniyor ve bu modüllerin ve istediğiniz panelin kullanımında size özel olarak yardım ediliyor. Bu sayede şık bir tasarımla sahip olduğunuz sitenin yönetimini kolayca yapabiliyorsunuz .

Tasarımını bize yaptırdığınız sitenin dijital dünyanın gereklikllerini yerine getirmesine dikkat ediyoruz. İstediğiniz taktirde sitenize seo çalışmalarını yapabiliyor veya siteniz için mobil uygulama üretebiliyoruz. Bu nedenle siteniz ortaya çıktığı günden itibaren sizinle çalışıyor ve sağlıklı bir gelişim süreci sağlıyoruz.

Web Tasarım Reklam Hizmetleri

Web tasarım reklam hizmetlerinizi reklamyayin olarak facebook ve instagram ve diğer mecralardan özel çalışmalar ile yapıyoruz. Reklam süresi öncesi sunduğunuz hizmet ve firmanız için özel reklam görsel çalışması yapıyoruz. Bu çalışmanın sonunda hedef kitlenizi kendimiz belirleyerek sizin için özel bir reklam süreci başlatıyoruz. Bu süreç sonunda yaşanan geri dönüşlere göre süreç yönetimi sağlıyoruz. Çalışmaya başladığımız andan itibaren düzenli raporlar ve incelemeler ile sizi bilgilendiriyor ve gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.

Web Tasarım ve Reklam Ücretleri
 
Web tasarım ve reklam ücretleri sunulan hizmete ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Sitemiz üzerinden fiyat politikamızı inceleyebilirsiniz. Fiyat ilkeMİZ olarak fiyat-performans ürünü ve hizmetleri sunma hedefi gözetmekteyiz. Satın alma öncesi ve satış sonrası bize iletişim bölümünden ulaşabilir ve her türlü sorununuza çözüm arayabilirsiniz.