loading

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar için reklam oldukça önemli olmaktadır. Geliştiriciler geliştirdikleri kaliteli uygulamaları kitlelere yeterince yayamadığı için başarısız olabilmektedir. Bu noktada mobil uygulama reklam hizmetleri oldukça önemli olmaktadır. Mobil uygulama reklam hizmetlerini facebook, instagram ve diğer sosyal paylaşım sitelerinden titizlik ile yürütmekteyiz. İlk olarak uygulamanız hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, reklam görselleri video gibi konularda ortak çalışmalar yaparak uygulamanızı reklam sürecine hazırlıyoruz. Bütün süreçler içerisinde detaylı raporlarla size ilerlemeyi gösteriyoruz. İlerleme aşamalarına göre beraber yeni hedefler koyma kararı almayı teklif ediyoruz. Bütün bu hizmetleri verirken uygun fiyat ilkesine dikkat ediyor ve sunduğumuz hizmetin fiyat-performans oranına özel özen gösteriyoruz.

Mobil uygulama sahibi değilseniz sizlere uzman bir ekiple mobil uygulama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti sunarken isterseniz reklam paketlerimizden faydalanabilir ve uygulamanızı kısa sürede tanıtabilirsiniz. Mobil uygulama yapım sürecinde tüm isteklerinizi özel titiz bir anlayış ile alıyor ve uygulamanın yapım sürecinde mutlaka bunlara dikkat ediyoruz. Mobil uygulama yaptırmak istiyorum diyorsanız size özel paketlerimizi görüntüleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Sürecine Nasıl Hazırlanıyoruz?

Reklam sürecine uygulamanızı hazırlarken uygulamanızın hedef pörtföyünde detaylı araştırmalar yapıyoruz. Dünyada ve Türkiye’de bu konuda yapılan reklam çalışmalarını sizin için bir rapor haline getirerek en son kendi reklam sürecimiz hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Bu aşamadan sonra uygulamada ön plana çıkarılacak konularla ilgili sizlerle planlar yapıyoruz ve gerekirse uygulamalarınız için tavsiyelerde bulunuyoruz yayılım sürecini hızlandıracak. Bu noktadan ise görsel çalışmalara yöneliyoruz. Uygulamanızı en iyi anlatacak görsellerin hazırlığı profesyonel bir süreç içerisinde yapılıyor. Hazırlarken reklamyayin olarak piyasa üzerinde belirlediğimiz özel kriterlere göre hazırlanıyor. Bu kriterler uygulamalarınızın en kısa sürede hedef kitlesine ulaşması için belirlenen özel kriterler.

Reklam Sürecini Nasıl Yönetiyoruz?

İnstangram ve Facebook mobil uygulama reklamları uygularken aynı zamanda uygulamanızın aldığı geri dönüşleri rapor haline getiriyoruz. Reklam sürecinin devamında bu raporlardan yararlanarak süreci daha sağlıklı hale getirmek için çalışmalar yapıyoruz. Bütün süreç boyunca uygulamanızın potansiyelini ve hedefine tam anlamıyla ulaşması için ince dokuşlar yapıyoruz. Zaman zaman reklam sayılarını arttırırken zaman zaman reklam türlerini değiştiriyoruz. Bunları hepsini sürecin başında planlayarak ilerliyoruz fakat süreç içerisinde ek dönüşlerin hepsini değerlendirerek ilerlemeye devam ediyoruz. Mobil uygulama reklamı süreci sonunda en başta belirlediğimiz hedefe ulaşmamışsak ek çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalar için sizden uygulama ile ilgili geliştirme isteklerinde bulunabiliyoruz. Bu sayede uygulamanızın potansiyelini arttırıyoruz.