loading

SEO

SEO

SEO

Reklamyayin olarak seo hizmetleri geleneksel seo yöntemlerinden farklılıklar göstermektedir. Temel uygulanması gereken bütün her şeyle beraber sosyal medya hizmetlerimiz sayesinde farklı çözüm yolları sunabiliyoruz. Seo hizmet verdiğiniz internet sektöründe yapılan anahtar kelimelerde ilk sayfada çıkma oranınızı arttıran çalışmaya denmektedir. Günümüzde internet alışkanlıkları gereği yapılan bir aramadan sonra çoğu zaman sadece 1. Sayfaya hatta 1. Sayfada üst sıralara bakılmaktadır. Bu nedenle hizmet verdiğiniz sektörde aramalarda çıkmanız oldukça önemlidir. Seo çalışmalarımızı 3 aşamada gerçekleştiriyoruz. İlk olarak hizmet almak istediğiniz sektörün bütün durumunu raporluyor sonra ki aşamada bu rapora göre size özel çözüm yöntemleri ve süreç belirliyoruz. Son olarak ise bu süreci yönetirken sitenin aldığ geri bildirimlere göre yenilikler getirmeye veya daha yavaş gitmeye özen gösteriyoruz. Tüm bu süreci yönetirken hedefimiz kısa süreli değil uzun süreli olarak arama motorlarında üst sıralarda yer almanız olmaktadır.

Reklamyayin İç Seo Çalışmaları

Sitenizin iskeletini tamamlamadan anahtar kelimelerde çalışma yapmıyoruz. İlk olarak çalışma yapacağımız sitenin seo çalışmasına uygun hale getirilmesi için gerekli çalışmaları uzman ekiplerimize yaptırıyoruz. Bir seo çalışmasına uygun hale tamamen geldiğinde ise çalışmalarımızı uygulamaya başlıyoruz.
İç Seo Hizmetleri verilmeden yapılan bir seo çalışması kaygan bir zemine bina kurmak gibi olacaktır. Bina yapılsa bile daha sonra kısa sürede yıkılabilir veya hiç yapılmayabilir. Aynı zamanda yanlış tekniklerle yapılan bu çalışmaların arkada bir enkaz bırakacağını ve bu enkazı dijital dünyada düzeltmenin oldukça zor olduğunu unutmamanız gerekiyor.

Reklayayin Sosyal Medya Seo Çalışmaları

Seo hizmetini bütün hatları ile verdikten sonra sosyal medya üzerinde özel seo çalışmaları yapıyoruz. Dünyada ve Türkiye’de uyguladığımız bu yöntemlerle öncü firmalardan biri olma konusunda kararlıyız. Sizde klasik yöntemlerle istediğiniz çözümleri alamamış veya sosyal medyanın etkisini kavramışsanız hemen bu hizmetlere başlamak için bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda hizmeti almadan önce veya aldıktan sonra bize rahatlıkla ulaşarak bütün süreçler hakkında ayrıntılı ve profesyonel bir şekilde bilgilendirilebilirsiniz.

Reklamyayin sosyal medya çalışma tekniklerini kendine özel tutmaktadır. Bu yöntemlerin paylaşılması söz konusu değildir fakat yaptığımız çalışmaların detaylı raporları müşterilerimiz tarafından görülebilmektedir.