loading

İnstagram Reklam Hizmeti

İnstagram Reklam Hizmeti

İnstagram Reklam Hizmeti

İnstagram, her geçen gün daha çok kullanıcıya sahip olan ve paylaşımları ile bir pr sitesi haline gelen geniş bir sosyal medya sitesidir. İnstagram, aynı zamanda gönderi paylaşım biçimleri açısından reklam yapma en elverişli ve vereceğiniz reklamdan elde edilecek karın en yüksek olmasını sağlayabilecek sosyal medya platformlarından bir tanesidir.

İnstagram reklamları sizin işiniz ile ilgili paylaşımlar yapan ya da paylaşımları beğenen kişilerin ana sayfasına çıkması sayesinde sizin kendinize uygun müşteriler bulmanızı sağlıyor. Bulduğunuz bu müşteriler genel olarak zaten potansiyel olarak sizin müşteriniz olan fakat sizin iş yerinizden haberdar olmayan kişiler olabiliyor. İnstagram reklam hizmetlerinin sizin işinize uygun profillerin ana sayfasına reklamınızı çıkarması sayesinde siz de çok rahat bir şekilde müşteri kitlenizi arttırabileceksiniz.

Reklamyayın İnstagram Reklam Hizmetleri

Reklamyayın olarak biz, sosyal medya platformlarının teknik yapısına tamamen hakim olan personellerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, ilan vermek istediğiniz sosyal medya sitenize özel olarak reklamınızı şekillendiriyoruz. Örneğin Facebook’a vereceğiniz reklamın tasarımı ile İnstagram’a vereceğiniz reklamın tasarımları birbirinden faklı olarak dizayn edilmektedir. Bunun sebebi her bir sosyal medya platformunu kullanan potansiyel müşterilerinizin farklı ihtiyaç, anlayış ve zevklere şekillerine sahip olabileceği ihtimalidir. Bunun yanı sıra farklı sosyal medya platformları reklamları müşterilerinizin karşısına farklı şekillerde çıkarır. Örneğin kimilerinde ses otomatik olarak kullanılırken kimilerinde ses başlatılmadan asla oynatılmaz. Bu özelliğin farklılığı düşünüldüğünde kimi sosyal medya sitelerindeki reklamlarınızın ilk anında görüntü önemli olmalıdır, kimilerinde ise sesler oldukça önemli bir özellik olarak karşımıza çıkar. Uzman ve tecrübeli ekibimizle, İnstagram ortamında vermek istediğiniz reklamı en iyi şekilde potansiyel müşterilerinize ulaştırmak bizim en önemli görevimizdir.

İnstagram Reklam Hizmetlerinin Yararları

İnstagram Reklam Hizmetlerinin birden çok yararı vardır. Standart ölçülerdeki reklam panolarındaki halleri ile veya daha dar alanlardaki kampanyalarla ulaşamayacağınız geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayan İnstagram reklamları, aynı zamanda muhit olarak iş yerinizin bulunduğu ortamdan çok daha uzakta yaşayan insanlardan bile sipariş almanızı sağlayarak, işlerinizin etki alanını tahmin edemeyeceğiniz noktalara doğru genişletir.