loading

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz;

Reklamyayin olarak vizyonumuz Türkiye’de ve Dünya’da yaptığımız çalışmalarla herkes tarafından bilinen, yaptığı çalışmaları takip edilen, öncülük eden bir firma olmaktadır. Evrensel kaliteye en doğru şekilde ulaşmak için bu yolda ilerlerken iş ahlakı ve iş etiği konusunda güven veren, çalışanlarına ve müşterilerine bu değerleri hissetirebilen ve bu doğrultuda gösterdiği çabayı asla elden bırakmayan bir firma olmak reklamyayin için önemlidir. Reklamyayin çalıştığı müşterilerine ve çalışanlarına onlara değerli hissetirmeyi kendine bir görev olarak yükler. Bu görevi ise yerine getirmekten kaçınmaz. Müşterilerine hissetirdiği değeri sunduğu kalite ile birleştirmeyi ve bu kalitenin sonucunda dünyanın her noktasında mutlu müşterileri olmasını hedefler. Genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuna verdiği değer ile özel hissettirmeye önem verir. Vizyonumuz mutlu kadromuz ile mutlu müşterilere dünyanın her yerinde hizmet verebilmektir. Bu doğrultuda yaptığı çalışmaları ise her zaman yenilikçi ve iş dünyasına yakışır şekilde yapmak ve sürdürmek en önemli bakış açılarımızdan biridir. Mutlu kadro, mutlu müşteri ve evrensel kalite reklamyayin için en önemli parametrelerdir.

İş yaptığı platformlarda takip edilmek, beraber aynı sektörde hizmet verilen firmalarla işbirliği yaparak yeni iş yöntemleri geliştirmek ve bu yöntemleri en kaliteli şekilde hizmet sektörüne uyarlamak reklamyayin ekibi olarak hedefimiz olmaktadır. Bütün dünya ülkelerinden farklı ekiplerle çalışarak sosyal medya reklam yayını ile bilgi ağı oluşturmak ve bu ağın tüm dünya tarafından kullanılması öncelikli hedeflerimizden biri olmaktadır.

 

Misyonumuz;

Reklamyayin olarak misyonumuz bulunduğumuz sektörde süreklilik halinde yeni bir bakış açısı sunabilmek ve farklı çözüm yollarını evrensel kaliteye göre uygulamaktır. Bu noktada bulunduğumuz sektörde yenilikler sunmak bu yenilikler ile tanınmak ve güçlü iş ortakları ile özel çözüm anlayışları sunmak reklamyayin misyon anlayışı olarak önemlidir. Yapılan işi dünya standartlarında tutmak ve dünya standartlarında rekabet yeteneği göstermek ve bu rekabeti iş ahlakı içinde sürdürmek reklamyayin misyon anlayışına uyum sağlamaktadır. Müşterilerine verdiği değer ve güven hissi ile Dünya’da ve Türkiye’de tanınır olmak istemekteyiz. Reklamyayin olarak hizmet anlayışımız;

- Üstün ve özgün değerler oluşturarak müşterilere sunmak. Çözüm yolları sunarken belli sınırlar içerisinde değil sınırları zorlayarak sunmak.
- Dürüst çalışma ilkelerine ve iş ahlakına varlık gösterdiğimiz her alanda önem vermek.
- İş yaptığı sektöre, bulunduğu topluma ve ülkesine sağladığı iş kalitesi ile katkı vermek.
- Yapılan işlerde iş hedefini her zaman piyasada bulunan noktanın bir üstüne koymak.
- Estetik ve teknik çözümleri beraber sunabilmek.
- Şirketimiz tarafından hizmeti verilen reklam ve yazılım sektöründe kaliteli web tasarım seçenekleri benimsemiş olmak.
- Farklı sektörlerden iş ortakları ile ortak çözümler oluşturmak için düzenli çalışmalar göstermek.

Bütün bu sayılan hedefleri gerçekleştirirken kendinden ödün vermeyen, üstüne koymayı her seferinde başaran ve yenilenmesi gereken noktalarda yenilenmekte asla gecikmeyen bir firma olma misyonundayız.