loading

İletişim Kanalları

İletişim Kanalları

İletişim Kanalları

Reklamyayın, hizmet verdiği müşterileri ile iletişimini her zaman sıkı tutan ve onların her türlü soru görüş ve önerisine kapıları sonuna kadar açık olan bir reklamcılık kuruluşudur. Hizmet almadan önce, hizmet alırken ya da hizmet aldıktan sonra kesintisiz olarak bize ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız ile yedi yirmi dört bir telefon kadar uzağınızdayız.

Eğer bir reklam fikriniz, bir reklam yapma isteğiniz ya da reklamını yapıp yapmamakta kararsız olduğunuz bir iş yeriniz varsa, bize ulaşın beraber en modern ve yaratımcı fikirleri üretelim. Reklam sektörüne adını altın harflerle yazdırmış kampanyalarımızı görme, bu kampanyalardan fikir edinme şansını yakalayın. Sektöre ve internet reklamcılığına yüzde yüz şekilde hâkim uzman ekibimizle bir araya gelin, belki de aklınıza daha önce gelmemiş olan en yenilikçi fikirleri size sunalım. Sunumun her aşamasında iletişim halinde olmak bizim en temel ilkelerimizden bir tanesi. Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından asla müşterinin ulaşamayacağı bir konumda durmayan, her zaman yatay ilişkiler kurarak projelerinize gereken değeri verdiğimize sizin de şahit olmanızı ve gözünüzün arkada kalmamasını sağlıyoruz.

Eğer siz de bir reklam hizmeti ya da seo hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bizimle iletişim kurarak size sunacağımız binlerce avantajlı fırsat ve fikirden yardım almak. Sizin markanız, bizim en değerli işimiz. Sizin markanız, yükselerek değer kazanmaya layık yapısını yaşayacak ve bu süreçte karşılaştığınız her sorunda sizin yanınızda olacağız.

İletişim Kanallarımız

Reklamyayın’a ulaşmak için aşağıda belirteceğimiz iletişim kanallarından dilediğinizi seçerek bize ulaşın ve isteğinizi anlatın. Sizinle en alakadar şekilde ilgilenecek firma personellerimiz tarafından size verilecek en yararlı tavsiyeleri alın ve istediğiniz zaman sipariş vermek üzere bize yeniden ulaşın. Bize ulaşabileceğiniz tüm kanallar aşağıda listelenmiştir.

  • Cep telefonu ya da GSM ile ulaşmak isteyenler için telefon numaralarımız:

0537 283 06 52

  • Mail aracılığı ile ulaşmak isteyenler için mail adresimiz:

sipariş@reklamyayin.com

  • Bizimle ilgili tüm haber ve gelişmeleri takip edebilmek için:

http://www.reklamyayin.com/haberler

  • Ayrıca bizi ofisimizde ziyaret etmek için Gaziantep’e gelebilirsiniz. Ofisimiz Gaziantep’te bulunmaktadır.